czwartek, 2 sierpnia 2012

Za wszelką cenę

Loterie, konkursy, nawet mini konkursy często wywołują wśród ludzi skrajne emocje. Niektórzy aż posuwają się do nikczemnych czynów. Oszukują, kłamią, biorą w niej udział z kilku kont, kopiują cudze prace i tak mogę wymieniać i wymieniać. Ostatnio zapanowała moda na loterie sponsorowane, w których do wygrania jest wiele ubrań lub stardolarów. Jednak taka większa, w sumie mogę określić ją jako wielką loterię, odbyła się na Uzależnieni. Jej sponsorką była Missbrzozy. Nagród było 420, a więc sporo, można nawet powiedzieć że ogrom. Tak też zawsze obok takich wielkich przedsięwzięć rozwijają się jakieś ciekawe ploty i afery. Między innymi wiele osób jest rozgoryczonych, bo MisterSzymon wygrał aż 8 nagród z czego połowa to HB. Nieźle, ale to pewnie 'szczęście'. Jednak dzisiejszy post jest całkowicie nie o nim, a ja się tak rozpisałem na wstępie... Do rzeczy!

Pewna osóbka poczuła się poszkodowana, bo żadna z tych 420 nagród nie trafiła w jej łapki. Postanowiła więc ona zdobyć jakieś ubranko za free w inny nie do końca uczciwy sposób, raczej sposoby :]
Najpierw Choco_White wyżaliła się w KG Missbrzozy, że nic nie wygrała.


Jednak, gdy na ten wpis nie uzyskała odpowiedzi postanowiła w inny, mniej 'czysty' sposób zdobyć cokolwiek. Zgłosiła się po 'swoją wygraną' jeśli można to tak określić. Zgłosiła się, hmm może domagała się otrzymania bluzki LE, którą wygrała całkowicie inna osoba. I jeszcze ten wykrzyknik, nie ładnie...


Ale to nie koniec atrakcji. Gdy i na ten wpis nie otrzymała odpowiedzi zgłosiła się jeszcze raz, milszym i spokojniejszym tonem po inną nagrodę (był to top z ANTIDOTE). Na jej nieszczęście Missbrzozy sprawdza każdego i tym razem wyszło, że kłamie. Mimo, że najpierw nic nie wygrała to później Choco zgłaszała się po ubrania z najwyższej półki...


W całą tą sprawę została wciągnięta Wiczkaa. Hah Wi.czkaa. tak to na pewno konto znanej i kochanej Wiczkaa. Postanowiła ona oddać swoją wygraną rzecz Choco. Ach jaka ona wspaniałomyślna :] Pod numerkiem 52, kryje się oczywiście tu bez zaskoczenia chyba sukienka LE.
Wicz musisz popracować nad ortografią, bo 'żecz' piszemy przez 'rz'! No i jak możesz pisać, że Choco Cię denerwuje skoro to taka miła i kochana ("Doczekam sie!') dziewczyna.


Na końcu jednak wszystko skończyło się happy end'em. Okazało się, że biednej Choco_White ktoś ukradł konto i to nie ona chciała oszukać. Styl pisania tej 'złodziejki' i samej 'okradzionej' jest wręcz taki sam, ale pewnie to 'złodziejka' udawała, by teraz wyszło, że to wszystko wina Choco. Jest ona bardzo uczciwa i niewinna. To nie ona chciała wyłudzić LE i ANTIDOTE, to nie ona założyła fake konto Wiczkaa i to nie ona kłamie tylko złodziejka! Złodziejko odezwij się i powiedz dlaczego to zrobiłaś naszej biednej, kochanej Choco?! 


Szczerze czasami zastanawiam się, czy niektórzy na Stardoll faktycznie myślą, że my, inni ludzie to jacyś debile, którzy uwierzą w każde słowo, w które się im napisze... Gdyby tak było nikt nie zostałby oskarżony o kradzież, czy oszustwo, bo przecież każdy mógłby napisać 'to nie ja, to złodziej, który ukradł mi konto, a je właśnie odzyskałam/em'. Choco_White chyba faktycznie myślała, myśli, że ludzie uwierzyli w tą całą maskaradę. Ale please bitches tylko głupi dałby się nabrać, tak też nie wierzcie w to.

A może uważacie, że to faktycznie ten 'złodziej' jest wszystkiemu winien?
                                                                                                                                           
Reklama: Witam!
Z tej strony Agnieszka. Chciałabym was zachęcić do czytania mojego bloga o modzie i nie tylko:
kolory-nas.blogspot.com
Obecnie na blogu trwa Wielka Loteria!
Serdecznie zapraszam!

71 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Taak, to jest mega ciekawe -.- Komentarz bez sensu.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. A KTO MI ODSTĄPI JAKĄŚ RZECZ Z TEJ LOTERII? MÓJ NICK TO USUNIETA123 JAKBY CO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to był tak zwany suchy sarkazm (ach, ten gimbusiarski humor ♥) rotfl :D

   Usuń
  2. suchary ro ci stara na śniadanie kruszy ☻

   Usuń
  3. * Mama

   Zero szacunku dla rodziców.. Eh..

   Usuń
  4. eh ta dzisiejsza młodzież...

   Usuń
  5. - Oh, ja ci odstąpię, kochana! :333
   - Dziękuję!
   - Jak tylko coś wygram.
   - O.o

   Usuń
 4. Dziewczyna wywinęła niezły numer. ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. taaaaaaaaak, odzyskała konto! :D jak miło, że złodziej pobawił się nim parę dni, w czasie których zmienił hasło, a potem wspaniałomyślnie oddał biednej Choco jej konto i dodatkowo przywrócił stare hasło, żeby biedaczka mogła się zalogować :) jejciu, jak ja lubię takie historie z hollywoodzkim hepi-endem :3
  jak dziewczynka wejdzie w dorosłość, to jebnie głową w mur ^^ 'nie rozliczyłam się z podatku, ponieważ mama zawsze to robiła...' POWODZENIA W ŻYCIU! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Brak słów :P Dlatego tracę chęci do robienia loterii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Haha.. Ludzie to mają pomysły ;o

  OdpowiedzUsuń
 8. Może jej na serio ktoś ukradł konto :< ?

  Żartuję, chciwość niektórych ludzi nie ma granic.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hah tak to jest jak ktoś już jest tak zdesperowany żeby robić takie rzeczy :D. Trzeba się pogodzić z przegraną i tyle. A nuż się uda następnym razem :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Haha jebłam. Poziom intelektualny niektórych osób mnie przeraża. LOL

  OdpowiedzUsuń
 11. ahahahahahahahha jaka poryta! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Łaj! Jestem taka tępa, że nie zrozumiałam połowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była sobie mega loteria na uzależnionych i owa dziewczyna nic w niej nie wygrała. Tak bardzo ją to zabolało, że zaczęła pisać do missbrzozy numerki, które ona niby wygrała (a tak naprawdę oszukiwała) i była aż tak zdesperowana, że zaczęła się podawać za Wiczkę. Jednak missbrzozy się nie dała, więc bohaterka naszego tekstu napisali, że ukradli jej konto. Koniec.

   Usuń
  2. piękne streszczenie. :)

   Usuń
  3. @Zosia, piszesz od rzeczy :> Ja nic nie pojęłam z twego streszczenia. Tylko że "wygrywali numerki". Hehe.

   -Bohaterką jest Choco_White.
   Loteria, do zgarnięcia 420 nagród. Z tego osiem wygrał MisterSzymon, Choco_White nic. Zdesperowana dziewczyna zaczęła "zgłaszać się" po nie swoją nagrodę. Potem napisała, że osoba, która wygrywała dany numerek chce jej go przekazać, oddać. Oczywiście owe osoby nic takiego nie powiedziały. Zrobiła fałszywe konto Wiczkaa i napisała z niego do MissBrzozy, by przekazała nagrodę naszej bohaterce (lewe konto i Choco to ta sama osoba). Gdy sprawa wyszła na jaw, uznano ją za oszustkę, Choco ładnie wybrnęła : "Ktoś ukradł jej konto i pisał z niego do missbrzozy o nagrodę, żeby tylko ją wrobić". Oczywiście, konto odzyskała i zaczęła się tłumaczyć, w momencie gdy Brzozy nazwała ją oszustką.

   Usuń
  4. Niech ktoś mi tu jeszcze opowie historię życia Joli Rutowicz.

   Usuń
  5. Jolaska eee mieszkała w Piotrkowie Trybunalskim (lećcie na jednorożcach, czasem można ją spotkać pod solarium) aleee London jest bardziej wystrzałowy. Ma chyba ee około trzydziestki, ciężko stwierdzić po tej pięknej opaleniźnie. Jolanta eeee występowała eee w ee kultowym programie Big Brader. Eeee w piątej edycji eee poznała Jarka Jakimowicza, eee z którym połączył ją płomienny romans, eeee który skończył się eee szybko gdy Jakimowicz dał jej eee zegarek, który eee wygrał. Jola była zachwycona yyyy tym, że ma eee już dwa zegarki, yyy że puściła go z torbami. Eeee była zazdrosna o Saszę Strunin, eee która odbiła jej Marcina eee Najmana. Yyy kolejną eee superprodukcją telewizyjną, eeee w której występowała yyyuuuuaaee Jola jest ambitny program Gwiazdy tańczą na lodzie.Eeee podobno Jolka otrzymała yyy specjalną misję od yyy Wielkiego Brata, eeeeeeeee aby zniszczyć Gwiazdy yyy tańczą na lodzie. Za tą misję eeee Jola otrzymała nagrodę aaaa Nobla w dziedzinie yyyyy głupoty. Yyyy Jolanta jest tak eeee popularna, że planuje się stworzyć specjalnie dla niej programik yyyyy o nazwie Gwiazdy Tańczą Na Rurze. Planuje się także eee utworzyć Jak Jola Śpiewa oraz yyyy Taniec z Jolą Rutowicz. Eeee w kuluarach show biznesu mówi yyyy się już o prowadzeniu przez nią eeee autorskiego programu B jak Błyszczyk, yyyyy gdzie ma polecać błyszczyki i eeee wielomiany.
   Eeeee nim Jolanta yyy srała się ikoną polskiego yyyyy holiłódu, eeeeeeeee startowała do wyborów Miss Polski w yyyyy UK. Niestety, eeeeee odpadła podczas nagrywania prezentacji. Yyyyy ze względu na fluencyjną znajomość języka britisz, yyyy Jolanta nie potrafiła wypowiedzieć już polskopodobnych słów i yyyyy zwrotów jak solarium, eeeee praca, mam na imię Jolanta. Eeeeeee w tej trudnej chwili pomagali yyyyy jej eeee charakteryzatorka oraz eeeee fotograf. Eeeee wszystko znajduje się yyyyyy w archiwum eeeeee biblioteki jutjub.
   Jolanta yyyyy jest również eeeeeee piosenkarką. Wraz z yyyyyy pewnym djem nurtu "hard-manieczki-techno-twoja-stara-białe-rękawiczki-Bóg-jeden-wie-co-umc-umc-tupa-tupa-jazda-jazda-ku..." Jola eeeee wykonała refren do yyyyyy utworu w eeeeee języku britisz ływ perfekt aksęt, ef kers.
   Jola yyyyyy miała swój autorski eeeeee program J&J. Jednak został eeeeee zdjęty z anteny z yyyyy niewyjaśnionych eeeee przyczyn yyyyy niskiej eeeee oglądalności.
   Najlepszą yyyyy przyjaciółką eeeee Jolanty jest Gosia Andrzejewicz znana i yyyyy utalentowana eeeeeeee piosenkarka, yyyyyyyyy królowa napojów trzech eeeee cytryn oraz yyyyyy jedyna osobą na eeeeeee którą było zlecenie z TVNu. Rutowicz yyyyyy zaprzyjaźniła się z nią eeeeee podczas swojego dwutygodniowego pobytu yyyyyyy w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Obie eeeeee wypowiedziały wojnę yyyyyyy nikczemnemu eeeee portalowi pudelek.pl. Z braku yyyyyyy zainteresowania ich znajomość eeeeee uległa ochłodzeniu. Yyyyy dostała propozycję założenia eeee wraz z Gosią zespołu yyyyy taneczno-muzycznego o nazwie JoGo. Niestety eeeee ten pomysł yyyyyy nie wypalił, ponieważ Gosia chciała śpiewać ze eeeee swoją idolką Dodą.
   Jolanta przez yyyyyy krótki okres była w spożywczej eeeeee ciąży. Jednak yyyyyy jak dotąd nie zostało to yyyyyy udokumentowane. Obecnie Jola eeeeee ma romans z heteroseksualnym yyyyyy gejem. Obie planują mieć yyyyy wiele dzieci.
   W wolnych chwilach eeeeee pomiędzy opalaniem się w solarium a yyyyyy kupowaniem błyszczyków, Jolanta spędza czas na eeeeee podróżach pomiędzy Polandem a Wielką Brytfanną zarówno w celach zarobkowych jak i eeeeeee rekreacyjnych.

   Obecnie Jolanta Rutowicz eeeee jest zaręczona z niejakim yyyyy 19-stoletnim Mateuszem eeeee Osieckim z Katowic, który się jej oświadczył eeeee podczas nagrania Rozmuf w Toku. Było to wybrykiem yyyyy godnym śmiechowiska największej skali. Dla niej rzucił szkołę i zrezygnował yyyy z matury, by dorównać eeeee poziomem intelektualnym swojej wybrance. Stwierdził yyyyyyy , że to eeeeee właśnie dzięki eee Jolancie stał się yyyyy prawdziwym eeeeeeee "ciachem".

   Usuń
  6. WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

   Usuń
  7. wzruszyłam się czytając tą historię

   Usuń
  8. Zosia ujęła to krócej i ładniej ;3

   Usuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  10. Pfi, Ola, NIE ZNASZ SIĘ

   Usuń
  11. Elegacne_Cat - nie myślisz o karierze 'eeeeee' pisarskiej? :DD

   Usuń
  12. Elegacne_Cat - dziękuję, moje życie nabrało dzięki Tobie większego sensu ♥

   Usuń
  13. Oczekujcie eeeee biografii yyyy Mariusza eeee Pudzianowskiego.
   Dzięki, dzięki. ♥

   Usuń
  14. Elegance_Cat -No i się nie myliłam ty naprawdę masz coś z główką

   Usuń
  15. UK-Kejla12 - odniosłam dokładnie takie wrażenie.
   Heh to chyba miało być zabawne

   Usuń
  16. Jola Rutowicz nie mieszka w Piotrkowie Trybunalskim tylko w jakiejś wiosce na jego obrzeżach. Natomiast często bywa w mieście (ew. bywała) bo spotkałem ją 2 razy w supermarkecie parę lat temu, gdy jeszcze się o niej dużo mówiło.

   Pozdrawiam.
   Mieszkaniec Piotrkowa.

   Usuń
 13. Oooo... wygrałam, a nawet nie wiedziałam i nagrodę mi chciała ukraść! O.O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przecież sama jej oddałaś, 'koleżanko' hah

   Usuń
  2. Nawet nie wiedziałam, że wygrałam i, że na stardoll jest taka osóbka więc jak mogłam jej coś oddać...?

   Usuń
  3. omg to był joke, ironia xD

   Usuń
  4. + dzięki, że napisałeś, że wygrałam, bo bym się nigdy o tym tak to nie dowiedziała ;)

   Usuń
 14. Ona jest w 2 klasie , że pisze żeczy zamiast rzeczy? ;|

  Kocham tego bloga ! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Dżizaz. Bieda, myślała ,że jej wyjdzie.
  Eh. Tak to jest jak dzieci nie wygrają w loterii. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, no. Trzeba powiedzieć redaktorką by koniecznie odstąpiły coś dzieciom, nie byłoby afery..

   Usuń
 16. Żal mi trochę tej dziewczynki. Rozumiem, że chciała wygrać, mogło wydać się to jej nie sprawiedliwe, że ten Mister zgarnął aż 8 a ona nic, cóż, bywa. Ja też nie wygrywam w każdej loterii, czasem się udaje, czasem nie. Złodziej to fortel i działanie obronne, ileż ja się razy spotykałam z takimi manewrami! A ortografii nawet nie skomentuję :[

  OdpowiedzUsuń
 17. hahaha, uśmiałam się. jestem ciekawa co ta dziewczyna jest jeszcze zdolna wymyślić.

  OdpowiedzUsuń
 18. HEHE, NAPISZ KIEDYŚ POST O UPADKU GIGANTA - DIRTYSTARDOLL

  A tak nawiązując do sprawy, niezła desperatka, zaraz pójdzie w ślady Rihanna7755 i złapie hiv'a, lub zarazi się downem~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale smieszne.................................................biedulka siedzi w pokoju z szarymi kwiatami a ty sie tak wyśmiewasz

   Usuń
  2. Czemu z szarymi?
   Kwiatki też zachorowały? :C

   Usuń
  3. Może dajmy im LECZO to się wyLECZO.

   Usuń
 19. oOo , przykro mi bardzo , że ten ktoś kto mi ukradł konto posunął się tak daleko . . .
  Jestem bardzo zmartwiona z tego postu mam nadzieje , że wszystko sie jakoś wyjaśni .

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. "znanej i kochanej" cóż za uprzejmość:3

  Wgl to nie wiedziałam, że aż TAK jestem kiepska z ortografii ._.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha a widzisz. musisz nad nią popracować...

   Usuń
 22. Ja wygrałam w tej loterii jedną rzecz i się cieszę :D
  Ta dziewczyna faktycznie dziwna...

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja wygrałam o dziwo dwie rzeczy, ale jednej nie odebrałam, bo już ją miałam.
  Choco zachowała się dość naiwnie myśląc, że MissBrzozy tak po prostu zarezerwuje bez sprawdzania jakiś ciuch.

  OdpowiedzUsuń
 24. Naiwność i głupota... No bo jak inaczej można nazwać tą osobę? O,o

  OdpowiedzUsuń
 25. To moja siostrzenica która ma 8 lat napisze rzeczy a nie żeczy XD

  OdpowiedzUsuń
 26. no, no. natępnym razem też użyję tego doskonałego sposobu :>

  OdpowiedzUsuń
 27. Jakiż sposób doskonały wyprodukował się w tym móżdżku, szkoda tylko, że nikt nie jest tak głupi, żeby się na to nabrać :*

  OdpowiedzUsuń
 28. NOOO STARSZNEEEE NIE BĘDE SPAĆ.

  OdpowiedzUsuń
 29. Eh..strategia skuteczna ...

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak czytam takie "historie z stardoll'a wzięte" to mam ochotę walnąć głową w stół ;D
  Zastanawia mnie czy jak OWA dziewczyna idzie do sklepu w realnym życiu i nie ma tyle kasy ile trzeba to prosi ekspedientkę, żeby jej to dała za darmo, albo lepiej błaga ją o to XD
  Nie no..brak słów -,-
  toxicxdream

  + Genialny blog, szacunek za wytrwałość w prowadzeniu!

  OdpowiedzUsuń